Darček ako poďakovanie – Prejavte úctu Vašim blízkym pôžitkom vo fľaši

Viete kedy je najlepší čas na kúpu darčeka? Práve teraz!

Poďakujte sa Vašej rodine, blízkym, či obchodným partnerom výberom výnimočných vín z nášho rodinného vinárstva Vinkor z Malých Karpát. Venujte im darček vhodný pre každú príležitosť.

Či hodláte vyjadriť vďaku alebo si korektne uctiť dobré vzťahy, darovaním ušľachtilého vína preukážete, ako veľmi si obdarovaného ceníte. Voľbou spomedzi rozmanitých buketov a charakterov chutí našich vín, prejavíte svoju odbornosť.

Srdciam dám ulahodí Ženské Pokušenie, set troch suchých vín – dvoch ružových a mladého bieleho vínka. Naopak, vyznávači slovenských tradícií sa určite potešia darčekovému baleniu To Pravé Slovenské, ktoré obsahuje červený Dunaj 2018 a biely Devín 2020. Sofistikovaná povaha týchto vín osloví každého náročného gurmána. Eleganciu oboch balení dotvára mašľa, s Vašim osobným venovaním ako bonus. Kolekcia 3 červených vín obsahuje Cabernet Sauvignon 2015, Frankovku modrú 2018 a Dunaj 2018 – vínka umiestnené v Národnom salóne vín SR .

Sety 6 vín s názvom ANTICORONA sme pripravili na posilnenie medziľudských vzťahov v tejto dobe. Každý vínomilec si zaručene príde na svoje. Spríjemnite možno aj týmto spôsobom svojim blízkym posledné týždne v roku a dajte im vedieť, že na nich myslíte aj v tomto nepriaznivom období.

 

Dar s osobným poďakovaním v exkluzívnom balení

Dokážte Vašim blízkym, že na nich myslíte, a to originálnym a personalizovaným darčekovým balením. Rozhodnite sa pre zlaté elegantné krabice, ekologické balenie natural, či tradičné drevené kazety. Fľaše, starostlivo uložené v drevenej kazete (boxe), ktorú zdobí Vaše vyryté osobné venovanie, sú dôkazom par excellence, že si dáte záležať na každom detaile Vášho daru. Zvoľte si darčekový set, balenie a viazanie, ktoré sa Vám páči a napíšte nám slová, ktoré si naň želáte uviesť. Dar previazaný dekoračnou mašľou rôznych prevedení s ručne písaným prianím poteší skutočne každého. Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám. Kladieme dôraz na každý detail.

Nezabudli sme ani na rýdzovianočné obaly, ktoré zahalia Vaše víno a sú vhodné priamo pod vianočný stromček 🌲.

Zaujalo Vás darčekové balenie vín alebo zážitok v podobe degustácie, príp. máte ďalšie otázky? Obráťte sa na nás a my Vám radi pomôžeme s výberom vhodným pre Vás a Vašich blízkych. Spoločnými silami určite niečo vymyslíme. A keď sa stále neviete rozhodnúť, zakúpte jednoducho darčekový poukaz, ktorý môže obdarovaný využiť na kúpu čohokoľvek v našom eshope.

Darčeková poukážka na nákup v eshope vinárstva Vinkor na vinkor.sk - Malé Karpaty