Darček ako poďakovanie – Prejavte úctu Vašim blízkym pôžitkom vo fľaši

Viete kedy je najlepší čas na kúpu darčeka? Práve teraz!

Poďakujte sa Vašej rodine, blízkym, či obchodným partnerom výberom výnimočných vín z nášho rodinného vinárstva Vinkor z Malých Karpát. Venujte im darček vhodný pre každú príležitosť.

Či hodláte vyjadriť vďaku alebo si korektne uctiť dobré vzťahy, darovaním ušľachtilého vína preukážete, ako veľmi si obdarovaného ceníte. Voľbou spomedzi rozmanitých buketov a charakterov chutí našich vín, prejavíte svoju odbornosť.

Srdciam dám ulahodí Ženské Pokušenie, set troch vín – dvoch suchých a polosladkého Devín 2021.  Naopak, vyznávači slovenských tradícií sa určite potešia darčekovému baleniu To Pravé Slovenské, ktoré obsahuje biely Devín 2022 a červený Dunaj 2020. Sofistikovaná povaha týchto vín osloví každého náročného gurmána. Eleganciu oboch balení dotvára stuha, s Vašim osobným venovaním ako bonus. Kolekcia 3 červených vín obsahuje Cabernet Sauvignon 2018, Frankovku modrú 2021 a Dunaj 2020.

Sety 6 vín s názvom ANTICORONA sme pripravili na posilnenie medziľudských vzťahov v tejto dobe. Každý vínomilec si zaručene príde na svoje. Spríjemnite možno aj týmto spôsobom svojim blízkym posledné týždne v roku a dajte im vedieť, že na nich myslíte aj v tomto nepriaznivom období.

Dar s osobným poďakovaním v exkluzívnom balení

Dokážte Vašim blízkym, že na nich myslíte, a to originálnym a personalizovaným darčekovým balením. Rozhodnite sa pre zlaté elegantné krabice, či tradičné drevené kazety. Fľaše, starostlivo uložené v drevenej kazete (boxe), ktorú zdobí Vaše vyryté osobné venovanie, sú dôkazom par excellence, že si dáte záležať na každom detaile Vášho daru. Zvoľte si darčekový set, balenie a viazanie, ktoré sa Vám páči a napíšte nám slová, ktoré si naň želáte uviesť. Dar previazaný dekoračnou stuhou rôznych prevedení s ručne písaným prianím poteší skutočne každého. Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám. Kladieme dôraz na každý detail.

Fľaša s vlastnou etiketou

Radi by ste klienta prekvapili alebo pobavili originálnou etiketou s vlastným textom a obrázkom, či logom firmy? Radi vám na vybrané fľaše vína nalepíme etiketu podľa vášho návrhu! Stačí nás len kontaktovať.

Nezabudli sme ani na rýdzovianočné darčeky, ktoré sú pripravené ísť hneď pod vianočný stromček 🌲.

Vianočná krabica s 3 červenými vínami z rodinného vinárstva Vinkor

 

Zaujalo Vás darčekové balenie vín alebo zážitok v podobe degustácie, príp. máte ďalšie otázky? Obráťte sa na nás a my Vám radi pomôžeme s výberom vhodným pre Vás a Vašich blízkych. Spoločnými silami určite niečo vymyslíme. A keď sa stále neviete rozhodnúť, zakúpte jednoducho darčekový poukaz, ktorý môže obdarovaný využiť na kúpu čohokoľvek v našom eshope.

Darčeková poukážka na nákup v eshope vinárstva Vinkor na vinkor.sk - Malé Karpaty