Vyberte si z našej ponuky
vín v darčekových baleniach

Bezstarostný darček, ktorý poteší každého. Kvalitné slovenské víno zabalené v elegantnom obale poteší určite každého milovníka dobrého vína. Vsaďte na istotu a doprajte svojim blízkym takýto originálny darček.

TO PRAVÉ SLOVENSKÉ
30,40 €

VÍNO AKO DARČEK 2
44,00 €

Darčeková drevená kazeta s Vašim vlastným textom

Rozmýšľate nad kúpou 6 vín z vinárstva Vinkor? Práve pre Vás sú určené Anticorona sety.
Vínka zahalené v drevenej kazete, s možnosťou aplikácie Vášho osobného textu, ktorý je vrytý priamo do darčekovej kazety.

Darčeková poukážka pre Vašich blízkych

Nie ste si istí, akým darčekom by ste svojim drahým vyčarili úsmev na tvári? Vsaďte na istotu a vyberte si darčekovú poukážku na nákup vín v našom vinárstve a zaručene tým urobíte radosť každému, kto má rád pekné slovenské víno.

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA
30 – 70 €

Elegantné darčekové balenie previazané červenou saténovou mašľou, balenie 3 vín s názvom Ženské pokušenie na nohách obdarovanej s kvetmi v pozadí - vinkor.sk

Darček ako poďakovanie – Prejavte úctu Vašim blízkym pôžitkom vo fľaši

Poďakujte sa Vašej rodine, blízkym, či obchodným partnerom výberom výnimočných vín z nášho rodinného vinárstva Vinkor z Malých Karpát. Venujte im darček vhodný pre každú príležitosť.

Či hodláte vyjadriť vďaku alebo si korektne uctiť dobré vzťahy, darovaním ušľachtilého vína preukážete, ako veľmi si obdarovaného ceníte. Voľbou spomedzi rozmanitých buketov a charakterov chutí našich vín, prejavíte svoju odbornosť.