DEGUSTÁCIE VÍNA

Degustácia vo Vinkore

Ak máte záujem navštíviť naše vinárstvo s väčšou skupinou ľudí, odporúčame vyskúšať riadené degustácie, ktoré sa konajú v degustačnej miestnosti priamo vo vinárstve, a to za prítomnosti majiteľa vinárstva. Našou snahou je prispôsobiť sa požiadavkám zákazníka…

Pripravíme pre Vás skvelý zapečený chlieb plnený syrom čedar a schwarzwaldskou šunkou, obložené misy, tradičnú Vrškovskú nátierku alebo napečieme čerstvé slané pečivo… Tí náročnejší si môžu pochutnať na pečenom prasiatku, husacích, kačacích alebo bavorských hodoch. Kávička so štrúdľou na záver, určite poteší veľa maškrtných žalúdkov.

Degustačná miestnosť s kapacitou do 22 ľudí je vhodná aj na usporiadanie teambuildingov spojených s degustáciou nášho vínka.

Degustačná miestnosť, v ktorej prezentujeme kvalitné slovenské vína z rodinného vinárstva Vinkor – vinkor.sk

Čo je pre vás vo Vinkore pripravené?

Poslaním dobrého vína je posilniť zdravie, vytvárať dobrú náladu a podnietiť priateľstvo … Dať si z neho za pohárik, nám aspoň na chvíľu pomôže zabudnúť na starosti dnešných dní …

Máte záujem o súkromnú degustáciu?

Chcete sa zabaviť s priateľmi a zároveň ochutnať kvalitné vína priamo vo vinárstve? Poriadate teambuilding vo svojej spoločnosti? Alebo chystáte oslavu významného životného jubilea? Kontaktujte nás a zažite jedinečnú degustáciu priamo v našom vinárstve.